-10%


8 361 ₴
7 524,90 ₴
Модульні меблі Тіпс продається по елементах.
ВИБИРАЙТЕ Є ВСЕ В НАЯВНОСТІ!!!
Розмір шафи 6Д2Ш Типс :
Колір шафи 6Д2Ш Тіпс :
При наявності шафи 6Д2Ш Тіпс на складі ― доставка здійснюється протягом 1-2 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість дверцят | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Кількість стулок (дверей) | 4 |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Комплектація | |
| Внутрішній ящик | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1232 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 553 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ДСП |