-28%5 604 ₴
4 034,88 ₴
Опис матраца ОПАЛ/ ОПАЛ 3D (Світ Меблів):
Навантаження на одне спальне місце в матраці — до 130 кг
Висота матраца — 20 см.
Склад матрац ОПАЛ/ОПАЛ 3D (Світ Меблів):
Ціна матрац ОПАЛ (Світ Меблів):

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Висота | 20 см |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Наповнення матраца | спанбонд, овеча вовна, бавовна, термоповсть |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 200 см |