-15%





Відправка з 21 травня 202620 965 ₴
17 820,25 ₴
Передпокій "Спейс" — це ідеальне рішення для тих, хто цінує кожен сантиметр корисного простору. Завдяки модульній конструкції та можливості додавання антресолей, цей передпокій дозволяє облаштувати систему зберігання "під саму стелю", що робить інтер'єр цілісним та сучасним.
Максимальна висота: </strong>Оберіть варіант 2600 мм або 2800 мм завдяки функціональним антресолям. Це ідеальне місце для зберігання сезонних речей, валіз та побутових дрібниць.
Оптимальна ширина: Розмір 2000 мм (2 метри) дозволяє розмістити повноцінну гардеробну зону навіть у вузькому коридорі.
Конструктор наповнення: Ви можете обрати один із декількох варіантів внутрішнього облаштування шаф — лише полиці,штанги для одягу.
Дизайнерська свобода: Оберіть поєднання корпусу та фасадів із фірмової палітри фабрики. Можливість комбінувати деревні текстури з матовими однотонними кольорами (Кашемір, Графіт, Німфея Альба тощо).
Корпус: Дуб апалачі, Кашемір, Німфея альба.
Фасади: Німфея Альба (білий), Кашемір (бежевий), Графіт (сірий), Тоффі, Зелений димчатий
Подушка до передпокою йде окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 2 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 2600 мм |