-15%

Відправка з 17 травня 202610 458 ₴
8 889,30 ₴
Розмір шафи 2Д Бьянко входить:
Колір шафи 2Д Бьянко
Можна вибрати інші елементи модульної меблів Бьянко.
Переглянути всі елементи меблів Бьянко - Каталог
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 566 мм |
| Висота шафи | 2199 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | МДФ |