-16%



27 700 ₴
23 268 ₴
Розмір комплекту Бьянко:
Колір комплекту Бьянко
В комплект вітальні входить:
За бажанням даний комплект меблів можна укомплектувати полицями чи іншими елементами системи Бьянко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Вітрина | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3051 мм |
| Глибина стінки | 570 мм |
| Висота стінки | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | ДВП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 400 мм |