-5%



Відправка з 17 травня 20265 224 ₴
4 962,80 ₴
Розміри передпокою Корнелія:
Корнелія колір передпокою :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 1960 мм |