-15%


2 639 ₴
2 243,15 ₴
Розмір пеналу Амбре:
Колір:

Корпус: Ламінована ДСП 16мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 2025 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |