-15%



12 245 ₴
10 408,25 ₴
Розмір шафи Тео 3д:
Колір:

Корпус: Ламінована ДСП 16мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2080 мм |
| Глибина шафи | 540 мм |
| Ширина шафи | 1695 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |