-15%
10 077 ₴
8 565,45 ₴
В склад комплекту входить:
Розмір передпокою Мія:
Колір:
Переглянути всі елементи меблів Мія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1800 мм |