-8%
14 272 ₴
13 130,24 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Туалетний столик | Так |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 90 см |
| Глибина столика | 38 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 148 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |