-10%





Відправка з 22 травня 20264 326 ₴
3 893,40 ₴
Розмір Комода К-3+2 Ретро (Пехотін)
Колір комода:

Виробник: Пехотін
Матеріал: ламіноване ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 76 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |