-17%




Відправка з 16 травня 20267 983 ₴
6 625,89 ₴
Розміри передпокою Марс:
Колір передпокою Марс:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 2000 мм |